08.februari.2024

Sterke alliantie tussen Motmans & Partners en de Glowi-groep

De strategische deelneming van Motmans & Partners aan de Glowi-groep zet in op de gedeelde ambitie voor marktleiderschap op nationaal niveau.

HASSELT – Motmans & Partners, marktleider in werving en selectie, executive search en talentontwikkeling in Limburg, Antwerpen en de Kempen, is nu onderdeel van de Glowi-groep, de grootste werkgever in de Vlaamse dienstensector. Deze samenwerking markeert een belangrijke mijlpaal in de uitbreiding en versteviging van de diensten van beide organisaties op nationaal niveau.

De kracht van expertise en ervaring

“De expertise en ervaring van Motmans & Partners in werving en selectie, talentontwikkeling en executive search is een cruciale aanvulling op onze ambitie om het werkend Vlaanderen te laten stralen”, zegt Jo Mellemans, voorzitter van de raad van bestuur van de Glowi-groep. “Het indrukwekkende track record van Motmans & Partners in het leveren van topkwaliteit en gepersonaliseerde diensten op het gebied van rekrutering, selectie en talentontwikkeling versterkt de geloofwaardigheid en capaciteit van onze groep om de diverse uitdagingen van de moderne arbeidsmarkt aan te gaan.”

Autonomie en synergie

“In een VUCA-wereld vormt de positioneringskeuze van Motmans & Partners om te concurreren op basis van kwaliteit een uitdaging voor snelle groei op nationaal niveau. Een adaptieve aanpak is daarom essentieel”, benadrukt Liesbeth Vandenrijt, Managing Partner bij Motmans & Partners. “Dit betekent het aangaan van partnerships en samenwerkingen, alsook het benutten van schaalgrootte. Onze alliantie met de Glowi-groep versterkt onze flexibiliteit en stelt ons in staat om onze vooraanstaande marktpositie uit te breiden van onze regionale basis in Limburg en de Kempen naar heel Vlaanderen.” vult Erik Colemonts, partner, aan.

Motmans & Partners behoudt zijn unieke identiteit en autonomie binnen de Glowi-groep. “Onze onafhankelijke benadering, voortbouwend op onze visie, bewezen methodiek en toegewijd team, blijft de steunpilaar van onze bedrijfscultuur. Deze aspecten zijn essentieel voor de continuïteit en het succes van ons bedrijf.”, voegt Vandenrijt toe.

 

Gedelegeerd Bestuurder Geert Motmans besluit: “Als oprichter ben ik trots op de teamrealisaties van de voorbije 17 jaren, maar vooral ook blij met de continuïteit en de vele mogelijkheden die deze stap met zich meebrengt. We blijven erg gedreven om onze schouders te blijven zetten onder dit mooie verhaal. Met Liesbeth als Managing Partner, geflankeerd door Erik en mezelf, zullen we onze huidige rol als partner verder blijven vervullen en samen de koers blijven bepalen, vanzelfsprekend in samenspraak met en in het belang van de Glowi groep”.

Een toekomstvisie met nieuwe bestuurders

“De toevoeging van Liesbeth Vandenrijt, Geert Motmans en Erik Colemonts aan ons bestuursteam brengt nieuwe perspectieven en diepgaande expertise”, zegt Jo Mellemans. “Hun expertise, ervaring en inzichten zijn van onschatbare waarde voor de Glowi-groep. Samen zullen we het werkend Vlaanderen laten stralen.”

Gerelateerde artikels Terug naar overzicht
© Motmans & Partners 2024

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.