Experimenteren kan je leren
Op de oude manier van rekruteren worden telkens dezelfde doelgroepen aangesproken. Geen wonder dus dat diverse talenten vaak tussen de mazen van het net glippen, ondanks de vergeefse pogingen van bedrijven om daar verandering in te brengen en de eigen inspanningen die talenten leveren. Talent is out there, maar om het te kunnen bereiken moeten bedrijven leren te experimenteren. Door steeds dezelfde aanpak te hanteren, verbreed je immers je blikveld niet. Toch is dat makkelijker gezegd dan gedaan… Of niet? In deze workshop leer je hoe je als bedrijf sneller divers talent kan binnenbrengen in je organisatie.
Ervaringsuitwisseling
De kans bestaat dat je als bedrijfsleider zelf met concrete vragen zit over de rekrutering van divers talent, of dat je eerder al op moeilijkheden botste toen je dat talent de weg probeerde te wijzen naar jouw bedrijf. Daarom bouwen we ook graag interactie in in deze workshop. Zo kan je leren uit je eigen ervaringen én uit die van anderen.
Wil jij dus weten hoe je jouw bedrijf binnenkort nog succesvoller kan laten worden dankzij diversiteit? Dan is inschrijven de boodschap!
A Seat At The Table
In 2018 richtte Youssef Kobo de organisatie A Seat At The Table (ASATT) op. Dagelijks probeert die jong talent uit alle hoeken van de samenleving in contact te brengen met netwerken waar ze anders moeilijk toegang tot zouden hebben. Op die manier worden jongeren aangemoedigd om volop hun eigen beroepsvaardigheden te ontdekken en om kansen voor zichzelf te creëren en die te grijpen. Dat doet ASATT via speeddates met het management van grote bedrijven, carrièredagen en allerhande opleidingen. Maar aan de andere kant kunnen ook bedrijven leren hoe ze divers talent actief kunnen aantrekken.